Hakkımızda

Üretimine 2004 yılında başlayan firmamız, bugün 3.500 m2’lik modern fabrikasında yüksek teknolojili makineleriyle mobilya üretimini sürdürmekte, yıllık 290.000 m2 panel işleme kapasitesine sahiptir. Müşteri memnuniyetini temel alarak üretim yapan firmamız; mutfak, banyo, ev ve ofis mobilyalarında kuruluşundan bugüne yüzlerce projeye imza atmıştır. Kalite, uygun fiyat ve zamanında teslim temel prensibidir.

Standart ürün grupları dışında özel projelere cevap vermekte, anahtar teslimi dekorasyon işlerini de başarıyla sürdürmektedir. Satış ve pazarlamasını yaptığı standart ürün gruplarının tasarımlarını tamamıyla kendi bünyesinde üretmektedir.

Mutfak alanındaki başarı ve tecrübesini ev mobilyasına da taşıyan firmamız modern çizgilerle siz müşterilerimizin isteklerine karşılık verebilmek adına için birçok yeni ürüne imza atmıştır.

Tasarladığı ve uyguladığı ürünlerde kaliteden ödün vermeden, en son teknolojileri kullanarak titiz işçilik ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Yıllardan beri edindiği tecrübe ile müşteri memnuniyeti amacıyla çalışan firmamız mobilya sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Copyright © 2016 | Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı : Opencart E Ticaret